کلکسیونی از سینکهای رنگارنگ

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۲ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۷۰۶ ، بازدید:۱۱۴۱

Kast ،کلکسیونی تحت عنوان Kast Canvas ،طراحی نموده که شامل 3 سینک بتنی رنگارنگ با الگوهایی در پوشش بیرونی آن ،جهت ایجاد بافت و جذابیت بیشتر می باشد.این سینکها هر یک دارای شکلی متفاوت ،شامل مربع،مستطیل و دایره است و در نمای بیرونی هر کدام الگوهای متفاوت و جذابی بکار رفته است.الگوها و طرح های بکار رفته در نمای بیرونی شامل موارد زیر است:الگوهای مثلثی که با ایجاد ساختار بصری ، به ثبات شکل کمک می کند.الگوهای خطی که بر یک ساختار عمودی تاکید می کنند و الگوهای هم پوشاننده که فرم دایره ای را تقلید می کنند.

 

کلکسیونی از سینکهای رنگارنگ

کلکسیونی از سینکهای رنگارنگ

کلکسیونی از سینکهای رنگارنگ

کلکسیونی از سینکهای رنگارنگ

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .