پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

برگزاری نشست روز معمار در دانشگاه آزاد اسلامی , نمایش آثار منتخب دانشجویان

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۴۶ ، بازدید:۵۷۰

معاونت فرهنگی دانشجویی واحد علوم تحقیقات با همکاری گروه تخصصی معماری، به مناسبت روز گرامیداشت شیخ بهایی و روز ملی معمار، نشستی را با حضور اساتید و چهره‌های شاخص برگزار می‌کند.

 

برگزاری نشست روز معمار در دانشگاه آزاد اسلامی , نمایش آثار منتخب دانشجویان

 

در این نشست که به مناسبت روز معمار و با همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار می‌شود، اساتید و چهره‌های شاخص سخنرانی خواهند داشت.

در این نشست دکتر مهدی روانشادنیا، رئیس دانشکده عمران معماری و هنر سخنرانی افتتاحیه را بر عهده خواهند داشت. در ادامه دکتر محمد نقی زاده به سخنرانی در موضوع تأملی بر چیستی معماری و شهرسازی اسلامی می‌پردازند.

در این مراسم، دکتر آزاده شاهچراغی درباره نقش معماران در ایران‌گردی و معرفی استارت آپ‌های معماری و  دکتر مه تیام شهبازی درباره پیوند حرفه و دانشگاه و معرفی برنده مسابقه تهران سخنرانی خواهند داشت.

پنل تخصصی معماری، شهرسازی و ایران‌گردی این نشست نیز با حضور اساتید و چهره‌های برجسته‌ای چون: دکتر ایرج اعتصام، دکتر حمید ماجدی،  دکتر حسین ذبیحی، دکتر فرح حبیب و دکتر خسرو دانشجو برگزار می‌شود.

حضور برای عموم دانشجویان در این مراسم آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند دوشنبه، 3 اردیبهشت ماه به دانشکده عمران، معماری و هنر واقع در انتهای بزرگراه شهید ستاری، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات مراجعه کنند.

شایان ذکر است، در حاشیه این نشست، نمایشگاهی از آثار منتخب دانشجویان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا 6 اردیبهشت ماه از این آثار واقع در طبقه چهارم شرقی ساختمان ابن سینا دیدن کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری