طراحی جالب توجه درترکیب نشیمن و فضای مطالعه

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۲ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۶۰ ، بازدید:۱۵۳۴

Studio Strato  و معمار Maria Clara در طراحی داخلی خانه ای در رم ایتالیا،ترکیب زیبایی میان فضای مطالعه و نشیمن خانه ایجاد نموده اند،به گونه ای که از طریق برش دایره ای شکل صورت گرفته روی دیوار نشیمن ،می توان به فضای مطالعه دید داشت.

 

طراحی جالب توجه درترکیب نشیمن و فضای مطالعه

 

فضای مطالعه با کوسن هایی به رنگ زرد روشن ،چسبیده به پنجره ،در کنار کتابخانه ای دیواری و در ارتفاعی بالاتر از زمین واقع شده که امکان استفاده از فضای زیرین آن به عنوان کمد و... نیز فراهم است.چند پله کوچک سفیدرنگ ،برای راحتی بیشتر رفت و امد به کنج مطالعه درنظر گرفته شده است.

 

طراحی جالب توجه درترکیب نشیمن و فضای مطالعه

طراحی جالب توجه درترکیب نشیمن و فضای مطالعه

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .