لامپی شبیه ابر

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۷۸ ، بازدید:۷۱۱۳

ابر،لامپی که توسط Richard Clarkson ،طراحی شده است و رفتاری شبیه ابر واقعی دارد، اما نه هر ابری ،ابری با صدای غرش صاعقه.ویژگی سنسورهای حرکتی و سیستم اسپیکرهای قدرتمند آن، سبب می شود تا به حرکت ، واکنش نشان داده و سپس صدا و نوری شبیه صاعقه تولید کند. شما می توانید ازطریق بلوتوث،از آن به عنوان سیستم صدای منظم، که باعث تولید موسیقی می شود ،استفاده کنید.همچنین شما می توانید نورساطع شده از آن را کنترل کنید.تنظیم روشنایی و رنگ آن بسیار آسان است.این لامپ،دارای یک دستگاه کنترل از راه دوراست، که اجازه کنترل اوضاع را به شما می دهد و امکان واکنش به حرکت و موسیقی را ایجاد می کند.همچنین ابر،دارای گزینه انتخاب نور به تنهایی است،برای کسانی که فقط اثرات نور را خواهان هستند.ابر،یک اثر منحصر به فرد هنری و بسیار مطلوب است.(ویدئو مربوط به این پست را مشاهده کنید.)

لامپ

کنترل از راه دور

لامپی با صدا و نور صاعقه

لامپ ابری

لامپ ابری

 

منبع :blessthisstuff

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .