طراحی نرده ای خاص برای پلکان داخلی

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۳ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۸۱ ، بازدید:۱۹۹۹

استودیو طراحی  MINAX Architects ،در طراحی داخلی این فضا در شانگهای چین ،با الهام از تکه یخ ترک خورده به طراحی نرده ای متفاوت برای این پلکان اقدام نمودند.چوب کاج روپایی و پله های سنگی همراه با نورپردازی صورت گرفته در زیر هر پله،شما را به اتاق بودا هدایت می کند.

 

طراحی نرده ای خاص برای پلکان

 

نرده خاص این پلکان از بافت شبکه ای جوشکاری شده و سپس به رنگ سفید،رنگ آمیزی شده است.این نرده علاوه بر اینکه نقش ایمنی برای پلکان را داراست،امکان عبور نور در سراسر فضا را ایجاد می کند.

 

طراحی نرده ای خاص برای پلکان

طراحی نرده ای خاص برای پلکان

طراحی نرده ای خاص برای پلکان

طراحی نرده ای خاص برای پلکان

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .