اعلام نشست‌های تخصصی انجمن مفاخر معماری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۳ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۲۰ ، بازدید:۸۰۰

انجمن مفاخر معماری 4 نشست تخصصی در تیرماه برگزار خواهد کرد.

اعلام نشست‌های تخصصی انجمن مفاخر معماری

انجمن مفاخر معماری ایران، تحت عنوان بیست و یکمین دوره هم‌اندیشی در تیرماه  4 نشست تخصصی را برگزار خواهد کرد.

در این برنامه چهارشنبه ششم تیرماه سال جاری نشست "چرا شوش مهم است؟" از ساعت 3:30 تا 5:30 بعد از ظهر برگزار می‌شود.

نشست بعدی این هم اندیشی چهارشنبه سیزدهم تیرماه با عنوان "اگر آب‌ها را در تهران جاری کنیم...!" از ساعت 3:30 تا 5:30 بعد از ظهر برگزار می‌شود.

سومین نشست از مجموعه برنامه‌های انجمن مفاخر چهارشنبه بیستم تیرماه برگزار می‌شود. در این نشست از کتاب معماران ایران (جلد دوم) از ساعت 3:30 تا 5:30 بعد از ظهر رونمایی خواهد شد.

آخرین نشست تیرماه هم اندیشی انجمن مفاخر چهارشنبه بیست و هفتم تیرماه برگزار می‌شود. این نشست نیز با موضوع" الگوریتم معماری از ساعت 3:30 تا 5:30 بعد از ظهر برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این نشست‌ها می‌توانند به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولیعصر، چهارراه نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 35 مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره دبیرخانه انجمن : 88445856 – 88430222 تماس حاصل نمایند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرانلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .