سمینار تخصصی مهندسی نما برگزار می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۳ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۲۱ ، بازدید:۷۸۲

نخستین سمینار تخصصی مهندسی نما در مرکز معماری ایران برگزار می‌شود.

 

سمینار تخصصی مهندسی نما برگزار می‌شود

 

نخستین سمینار تخصصی مهندسی نما، با هدف معرفی ملاحظات اجرایی نما در ساختمان و معماری برگزار می‌شود.

در این سمینار مهندس وحید احمد سلطانی، مؤلف کتاب"همدان دروازه تمدن و گیلان رویای سبز ایران" به سخنرانی می‌پردازد.

 آشنایی کلی با مصالح نوین در نمای با اجرا خشک با توجه به اقلیم، ملاحظات اقتصادی و فنی،  نقش و رفتار سازه‌ای نما،  نما و انرژی، طراحی و آشنایی با سیستم‌های نوین پوشش نما،  طراحی دیتیل دیزاین، نحوه اجرای نماهای مختلف، فرآیند اجرا، اقتصاد و نما و ابزار و تجهیزات تخصصی و HSE اختصاصی نما از جمله سرفصل‌هایی هستند که در این سمینار به آن‌ها پرداخته می‌شود.

ورود برای عموم در این برنامه رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند چهارشنبه 30 خردادماه از ساعت 17 الی 19 به مرکز معماری ایران واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک 18 مراجعه کنند. 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .