برندگان جشنواره عکس دارالسلطنه قزوین اعلام شدند

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۳۱ ، بازدید:۸۰۳

نفرات برتر و شایستگان تقدیر جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین اعلام شدند.

 

برندگان جشنواره عکس  دارالسلطنه قزوین  اعلام شدند

 

بنا بر اعلام دبیرخانه، نفرات برتر و شایستگان تقدیر در جشنواره ملی عکس "دارالسلطنه قزوین" در سه بخش اصلی، ویژه و بخش جانبی اعلام شدند.

بر اساس این گزارش، در بخش اصلی که عکاسی با دوربین بود، امین رحمانی،حنا خلج و امیرحسین کمالی  به عنوان افراد برگزیده انتخاب شدند و سحر یکه‌روستا و امین مرادی، شایسته تقدیر اعلام شدند.

در بخش ویژه که موضوع آن عکاسی با تلفن همراه بود، امیرمهدی نجفلو شهپر، حمیدرضا امیری متین و  پیمان فلاح سه نفر برگزیده انتخاب شدند. همچنین امین رحمانی و سکینه زارعی مویینی شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش جانبی که همان ارسال تصاویر قدیمی بود نیز حسن شکیب‌زاده، محرم چگینی و محمد یوسفی، شایسته تقدیر اعلام شدند.

لازم به ذکر است، نمایشگاه آثار راه یافته به جشنواره ملی عکس "دارالسلطنه قزوین" تا چهاردهم تیرماه ۹۷ در مجموعه سعد السلطنه قزوین برقرار است.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه به دارالسلطنه قزوین واقع در  خیابان امام خمینی، مجموعه تاریخی سعد السلطنه قزوین، شبستان شترخان مراجعه کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .