رابطه توده و فضا در بافت شهرها بررسی می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۶ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۸۲ ، بازدید:۱۴۲۵

دویست و هفتمین جلسه گفتمان از سلسله برنامه‌های نقد معماری و شهرسازی، نشست "دستیابی به رابطه توده و فضا در بافت شهرها" برگزار می‌شود.

 

رابطه توده و فضا در بافت شهرها بررسی می‌شود

 

در نشست، "دستیابی به رابطه توده و فضا در بافت شهرها" بر اساس زمینه تاریخی، اجتماعی، کالبدی و محیطی مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.

در این برنامه سعید ایزدی، عبدالرضا گلپایگانی و سهراب مشهودی به عنوان اعضای پنل حضور خواهند داشت.

همچنین سعید سادات نیا به عنوان دبیر و دکتر شیوا آراسته سخنران خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند دوشنبه 5 شهریور از ساعت 16 الی 19 به خانه هنرمندان ایران، تالار استاد شهید شهناز مراجعه کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .