دومین مسابقه ایده‌های پس فردا برگزار می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۹۲ ، بازدید:۹۳۷

دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران دومین دوره مسابقه "ایده‌های پس فردا" را برگزار می‌کند.

 

دومین مسابقه  ایده‌های پس فردا   برگزار می‌شود

 

دومین دوره مسابقه ؛ایده‌های پس فردا؛ توسط دانشکده عمران دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان در این مسابقه باید به عناوینی چون: طرح ایده‌های نوآورانه برای گسترش مرزهای دانش با هدف ارائه چشم‌اندازهای بلند پروازانه؛ پیشنهاد راه حل برای چالش‌های حل نشده قدیمی؛ طرح مسئله‌های جدید و خارج از موضوعات رایج و به چالش کشیدن پیش فرض‌های رایج بپردازند.

جایزه ویژه در این مسابقه برای طرح برتر در زمینه آب و محیط زیست از طرف کرسی یونسکو در مدیریت آب و محیط زیست برای شهر پایدار دانشگاه شریف تعلق می‌گیرد.

علاقه‌مندان به ارائه اثر در این مسابقه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند تا 30 مهرماه سال جاری آثار خود را به تارنمای مسابقه با آدرس www.BLUESKYIDEAS.IR مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، نتایج مرحله نخست داوری این مسابقه 20 آبان ماه سال جاری از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .