فرصتی برای بازبینی پژوهش‌های عرصه معماری , فراخوان گفتارهای کوبه منتشر شد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۶ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۹۵ ، بازدید:۶۵۶

با حمایت خانه گفتمان شهر و معماری وابسته به وزارت راه و شهرسازی، سلسله نشست‌هایی با عنوان گفتارهای کوبه برگزار می‌شود.

 

فرصتی برای بازبینی پژوهش‌های عرصه معماری , فراخوان گفتارهای کوبه منتشر شد

 

کوبه قصد دارد با همکاری خانه گفتمان شهر و معماری، وابسته به وزارت راه و شهرسازی، سلسله نشست‌هایی با عنوان "گفتارهای کوبه" برگزار کند.

گفتارهای کوبه محمل دیده شدن پژوهش‌های کمتر دیده شده در عرصه "تاریخ و تئوری هنر و معماری" است. پژوهش‌هایی که معمولاً در آرشیوهای شخصی محصور می‌مانند یا تحت عنوان پایان‌نامه در کتابخانه‌های دانشگاه‌ها خاک می‌خورند.

نشست‌‌های "گفتارهای کوبه" با هدف بیرون کشاندن این پژوهش‌ها از گنجینه‌های شخصی و خروارها پایان‌نامه موجود در کتابخانه‌ها، فرصت دیده شدن و نقد شدن را به این پژوهش‌ها می‌دهد و جامعه معماری را از محتوای آن‌ها آگاه خواهد کرد.

پژوهشگران و دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند حداکثر تا دهم مهر ماه، آثار پژوهشی خود را برای کوبه ارسال کنند.

هر اثر برگزیده شده در سمیناری که به مدت شصت دقیقه در خانه گفتمان شهر و معماری "خانه وارطان" ارائه خواهد شد. همچنین گزارش این ارائه‌ها در کنار فایل صوتی آن‌ها در سایت و کانال تلگرام کوبه منتشر خواهند شد.

علاقمندان می‌توانند آثار پژوهشی خود را شامل؛ چکیده یا پژوهش و پروپوزال ارائه را به ایمیل contact.koubeh@gmail.com ارسال کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .