پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

بازگشایی خانه تیمورتاش

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۱۲ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۳۰۱۹ ، بازدید:۳۸۸

به گزارش هنرآنلاین ، خانه تیمورتاش که سال‌ها در آن بسته بود، در اقدامی کم نظیر توسط دانشگاه فرماندهی و ستاد (دافوس) و شهرداری منطقه ۱۱ مرمت و به عنوان موزه جنگ به روی عموم مردم شهر تهران بازگشایی شد.

این بنا در سه سال اخیر در روزهای نوروز بازگشایی می‌شد و در دیگر روزها سال تعطیل بود ولی با هماهنگی‌های صورت گرفته با دانشگاه فرماندهی، از این پس در روزهای دوشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ و آدینه ساعت ۹ تا ۱۷ برای عموم شهروندان به صورت رایگان قابل بازدید است.

علاقمندان به بازدید از این بنا می‌توانند به خیابان کارگر جنوبی، بین میدان حر و پاستور، خیابان دانشگاه جنگ، میدان دانشگاه جنگ مراجعه کنند.

 

بازگشایی خانه تیمورتاش , بازگشایی , خانه تیمورتاش , خانه , تیمورتاش , اخبار ستاوین , رسانه ستاوین , دانشگاه فرماندهی و ستاد , دافوس , شهرداری منطقه ۱۱ , موزه جنگ , شهر تهران , عموم شهروندان

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری