جلوه معماری پارسی در مسجد امام اصفهان

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۳ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۰۸۴ ، بازدید:۲۹۶۱

جلوه معماری پارسی در مسجد امام اصفهان


مسجد امام از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری اصفهان و از شاهکارهای معماری دوره صفوی به شمار می‌رود. اگر به میدان نقش جهان اصفهان رفته باشید، قطعا مسجد امام با گنبد فیروزه‌ای خود نظر شما را به سوی خود جلب کرده است. این مسجد که به نام‌های مسجد شاه و مسجد عباسی هم شناخته می‌شود، با شکوه و عظمت خود و همچنین ظرافتی که در معماری و کاشی‌کاری بی‌نظیر آن به کار رفته است، از مهم‌ترین مقصدهای گردشگری اصفهان و ایران است.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: mer30tv

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .