پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

لامپ مارپیچ ،کاری ازRemedios Simón

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۳۱ ، بازدید:۲۵۸۳

Remedios Simón ،لامپ مارپیچ را برای برند اسپانیایی روشنایی LZF  ،طراحی کرده است.

لامپ مارپیچ

توضیحات شرکت LZF :

این کار توسط Remedios Simón برای شرکت LZF طراحی شده است. نامگذاری  آن بعد از طراحی ساختار اصلی ،که در واقع مدولهایی از چوب با مرکز یکسان و باقابلیت عبور نور می باشند، صورت گرفته است.اشکال مارپیچ تزیینی با خطوط منحنی خود ،خلاقیت شما را درخشانتر جلوه می دهند.این شیوه جدید شکل دادن به روکشPolywood® (تخته های حاصل از نوعی پلاستیک بازیافتی)، قابلیتهای جدیدی را برای ترکیب کردن این ساختارهای کوچک دایره ای به اشکال مختلف ایجاد کرده به گونه ای که به آسانی با قراردادهای مختلف بازار، سازگار هستند.اولین استفاده لامپ دایره ای دست ساز معلق ، آوردن گرما و نور به اتاقهای خانه ها بود.تنوع رنگ بین بیرون و درون لامپ و ترکیب پذیری دوقطر لامپ،می تواند ایجاد کننده قابلیتهای بسیاری باشد ،که روی طرحهای معماران و طراحان اثرگذار است.لامپ جذاب مارپیچ برای خانه ها و مناطق با ترافیک بالا ،چه عمومی و چه خصوصی ،ایده آل خواهد بود.

لامپ مارپیچ

لامپ مارپیچ

منبع:contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری