طراحی یک فروشگاه کفش

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۳ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۳۷ ، بازدید:۱۷۷۳

شرکت Kengo Kuma و همکاران، فروشگاه جدیدی را در بارسلونا اسپانیا برای کارفرمای خود Camper ،طراحی نموده اند.

 

طراحی یک فروشگاه کفش

 

در طراحی این مجموعه ،الگوی خاصی در دیوارها استفاده شده ،به نحوی که توجه بیننده را به خود جلب می سازد.عناصر سرامیکی به کار رفته در دیوارها و سقف مکمل یکدیگر هستند.

 

طراحی یک فروشگاه کفش

 

با الهام از ژاپن و اسپانیا،  تایل های سرامیکی سقف، استفاده از این عنصر معماری را در طراحی داخلی نشان می دهد،که البته به شیوه متفاوتی ساخته شده است. تایل های کاشی در ژاپن لعابی و براق هستند، در حالی که در مدیترانه، کاشی ها بافت طبیعی خود را به نمایش می گذارند.

 

طراحی یک فروشگاه کفش

 

المان های سرامیکی در فروشگاه،امکان نمایش هر یک از محصولات به طور مجزا را فراهم می سازند.از قطعات سرامیکی برای ساختن کانتر فروش و نیمکت مشتریان نیز استفاده شده است.

 

طراحی یک فروشگاه کفش

طراحی یک فروشگاه کفش

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .