برگزاری حلقه دوم بازآفرینی شهری , پخش فیلم سینمایی دست‌ها روی شهر

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۳ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۳۹ ، بازدید:۴۷۸

با حمایت انجمن علمی معماری دانشگاه تهران، بسیج هنرهای زیبا و انجمن علمی شهرسازی دانشگاه تهران، حلقه‌ گفتگوی دانشجویی پیرامون بازآفرینی شهری برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , دومین حلقه بازآفرینی شهری با موضوع "از نظر تا عمل؛ واکاوی تجربه مداخله در بافت فرسوده" برگزار می‌شود.

در این نشست فیلم سینمایی "دست‌ها روی شهر"؛ “HANDS OVER THE CITY”  به کارگردانی فرانچسکو رزی نمایش داده خواهد شد.

دست‌ها روی شهر اثری ایتالیایی به کارگردانی فرانچسکو رزی است که در سال ۱۹۶۳ منتشر شد. این فیلم که در مورد فساد در جنوب ایتالیاست، توانست جایزه شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز را از آنِ خود کند. استفاده این فیلم از عناصر معماری در راستای انتقال معنا به مخاطب از جمله ویژگی‌های مورد بحث آن در این جلسه خواهد بود.

این نشست با حضور اساتید معماری و شهرسازی و به مدیریت امیر محمد یوسفی برگزار خواهد شد.

حضور برای عموم دانشجویان معماری و شهرسازی آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این جلسه، یکشنبه، ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۸، از ساعت ۱۱:۴۵ الی ۱۳:۳۰ به دانشگاه تهران، پردیس هنرهای زیبا، سالن نگارخانه تهران مراجعه کنند.

 

برگزاری حلقه دوم بازآفرینی شهری , خش فیلم سینمایی دست‌ها روی شهر , برگزاری حلقه دوم , بازآفرینی شهری , پخش فیلم سینمایی , دست‌ها روی شهر , HANDS OVER THE CITY , واکاوی تجربه مداخله در بافت فرسوده , بافت فرسوده , انجمن علمی معماری دانشگاه تهران

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .