بررسی تجارب بازآفرینی شهری پایدار در مشهد , تحلیل پروژه‌های نوسازی شهری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۳ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۴۴ ، بازدید:۴۱۲

تجارب بازآفرینی و توسعه اجتماع محلی در جهان و ایران طی نشستی در شورای شهر مشهد مورد بررسی قرار می‌گیرد. به گزارش , سرویس معماری هنرآنلاین , در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی گفتمان توسعه شهر، تجارب بازآفرینی و توسعه اجتماع محلی در جهان و ایران با تمرکز بر مبحث توسعه اجتماع محلی و بازآفرینی شهری پایدار برگزار می‌شود. 

در این نشست، دکتر علی طیبی، بنیان‌گذار مجمع حق بر شهر باهمستان درباره خواست اجتماعی در برابر پروژه‌های نوسازی شهری با نگاهی به کنشگری شهری در ایران و جهان؛ و با نگاه به تجربه تهران و آفریقای جنوبی خواهد پرداخت. در ادامه مصطفی خضری، مدیر پروژه بازآفرینی محله همت‌آباد اصفهان درباره موضوع: ضرورت و الزامات تحقق مشارکت مالکان در پروژه‌های بازآفرینی شهری با مروری بر تجربه بازآفرینی محله همت‌آباد اصفهان سخنرانی خواهد کرد.

علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند پنج شنبه 23 خردادماه از ساعت 9 صبح به شورای شهر مشهد، واقع در میدان شهدا، تالار شهر، طبقه دوم، سالن شماره یک مراجعه کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .