بررسی نما در معماری ایران از گذشته تاکنون , مروری بر کارکردهای نما در بنا

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۸۳ ، بازدید:۲۵۳

نشست تخصصی بررسی  نما در معماری ایران از گذشته تاکنون  در اندیشکده هرم پی برگزار می‌شود. به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , یکصد و بیست و نهمین نشست اندیشکده هرم پی در راستای مباحث تخصصی هنر، معماری و شهرسازی، به موضوع "نما در معماری ایران از گذشته تاکنون" اختصاص یافت.

در این نشست مهناز محمودی، دکترای معماری و ساناز افتخار زاده به بحث و بررسی موضوع نما در ایران می‌پردازند.

نما همواره نخستین بعد از یک بنا به شمار می‌رود که مخاطب آن را می‌بیند و درکی از فضا در ذهن متبادر می‌کند. تغییرات نما در بناهای ایرانی به خصوص در چند دهه اخیر و تمرکز برخی از معماران بر این بخش، از جمله مباحثی هستند که در این نشست مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند پنج‌شنبه 7 شهریورماه از ساعت 15 الی 18 به سالن اجتماعات مشاورین هرم پی واقع در کارگر شمالی، کوچه چهارم، پلاک 14، واحد یک مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، اندیشکده هرم پی با مدیریت محمدمهدی محمودی، دکترای معماری و مدرس دانشگاه طی هفت سال گذشته هر پنج‌شنبه نشست‌های مختلفی را در مباحث علمی، هنری، معماری و شهرسازی برگزار و موضوعات این بخش را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.

 

بررسی نما در معماری ایران از گذشته تاکنون , مروری بر کارکردهای نما در بنا , بررسی نما , معماری ایران , کارکردهای نما , بنا , معماری , نما و معماری , مهناز محمودی , نشست تخصصی , مشاورین هرم , اندیشکده هرم, محمدمهدی محمودی

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: .honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .