بررسی روایت مشهد , منطقه هشت در مشهد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۶ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۸۴ ، بازدید:۳۱۴

با حمایت ماهنامه شهر گفتگو و با همکاری فرهنگسرای بهشت و گفتمان شهر نشست "روایت مشهد؛ منطقه هشت" را برگزار می‌کند. به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین, در این نشست ادریس راموز به سخنرانی درباره  روایت مردم نگارانه شهری می‌پردازد.  در ادامه نیز لیلا نوروزی، درباره روایت برنامه‌ریزی توسعه سخنرانی خواهد کرد. همچنین ساسان نوروزی، روایت معمارانه را مطرح می‌کند.

در بخش دیگری از این نشست، رضا سلیمان نوری، روایت تاریخی و سروش باغبان، روایت شهرسازانه و مجید فولادیان، روایت جامعه شناختی را مورد نقد و بررسی قرار خواهد داد.  حضور در این نشست برای عموم آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند شنبه، ۲ شهریور ماه ۹۸، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ به فرهنگسرای بهشت واقع در مشهد، بلوار مدرس مراجعه کنند.

 

بررسی روایت مشهد , منطقه هشت در مشهد , روایت مشهد , منطقه هشت , مشهد , روایت مردم نگارانه شهری , فرهنگسرای بهشت , گفتمان شهر , لیلا نوروزی , ادریس راموز , روایت شهرسازانه , مجید فولادیان

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: http://www.honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .