برگزاری کارگاه تخصصی تاریخ شهر ایرانی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۸۸ ، بازدید:۳۳۸

 

به همت فرهنگستان هنر کارگاه تخصصی  تاریخ شهر ایرانی برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی فرهنگستان هنر،  تاریخ شهر ایرانی  ویژه فارغ‌التحصیلان رشته معماری و شهرسازی و رشته‌های مرتبط در دوازده جلسه، روزهای شنبه از ساعت 14 تا 17، میزبان هنرجویان خواهد بود. سیر تحول شهرگرایی، شهرنشینی و شهرسازی در دوران معاصر، ابداع و بازابداع مفهوم شار، تولد مفهوم  شهر ، قلب ماهیت مفهوم شار از جمله مباحثی است که در این دوره آموزشی به آن پرداخته می‌شود.

این کارگاه تخصصی، از روز شنبه 4 آبان 1398، در مرکز هنرپژوهی نقش جهان به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، ضلع جنوبی پارک ساعی، شماره‌ 2169، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. فرهنگستان هنر در پایان دوره به شرکت‌کنندگان، گواهی شرکت در کارگاه اعطا می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 15-8853914 تماس بگیرند و فرم ثبت‌نام را دریافت کنند.

 

برگزاری کارگاه تخصصی تاریخ شهر ایرانی , شهر ایرانی , تاریخ شهر ایرانی , مرکز هنرپژوهی نقش جهان , دوران معاصر ,  روابط‌عمومی , فرهنگستان هنر , رشته معماری , شهرنشینی , شهرسازی , مفهوم شار , فرهنگستان هنر

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: .honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .