خانه مدولار , اثر استودیوی اسلوونیایی OFIS Arhitekti , اسلوونی ( لیوبلیانا )

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۹ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۹۱ ، بازدید:۲۱۰

خانه مدولار , اثر استودیوی اسلوونیایی OFIS Arhitekti , اسلوونی ( لیوبلیانا )

خانه ای , اثر استودیوی اسلوونیایی OFIS Arhitekti با همکاری معماران C + C و C28 ، شرکت مهندسی AKT و پیمانکار Permiz , که اخیرا تبدیل به یک کتابخانه موقت در محوطه قلعه لیوبلیانا شده است ... هر یک از ماژول ها , 2.5 متر عرض ، 4.5 متر طول و 2.7 متر ارتفاع دارد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان یک سلول واحد کار کنند و فضای کافی برای اتاق ، آشپزخانه و حمام در آن وجود داشته باشد. فضاهای داخلی واحدها نیز قابل انعطاف است. در صورت استفاده از ترکیب می توان آنها را دوباره تنظیم کرد ، بنابراین مناطق خواب از آشپزخانه و سالن جدا می شوند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .