مصاحبه با جونیا ایشیگامی , طراح پاویون سرپنتین در گالری تابستانی سال 2019

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۶ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۹۴ ، بازدید:۴۰۸

مصاحبه با جونیا ایشیگامی , طراح پاویون سرپنتین در گالری تابستانی سال 2019

جونیا ایشیگامی دومین معمار جوان ژاپنی است که برای طراحی گالری تابستانی سال 2019 لندن از سوی پاویون سرپنتین انتخاب شده است. او به سبب بهره ­گیری از ساختارهای تجربی و تفسیری که از قواعد معماری سنتی ارائه می­ دهد و همچنین بازتاب پدیده­ های طبیعی در آثارش شناخته شده است. طرح او برای پاویون همچون پوسته یکپارچه سنگی است که از بستر خود بالا آمده و با قرارگیری بر روی پیلوت، منجر به شکل­ گیری فضای داخلی سبک و شفاف گردیده است. ( منبع متن : اتوود )

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .