کارگاه شناخت معماری معاصر ایران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۷ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۲۷۵

 کارگاه آموزشی کاربردی  از نظر تا عمل در معماری معاصر ایران به مدرسی مهندس محمدرضا حائری مازندرانی، معمار و شهرساز به مدت ۲۰ ساعت و به همت مرکز معماری اسلامی حوزه هنری برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، اکبر شیرمحمدزاده، مسئول آموزشی و هنری مرکز معماری اسلامی درباره این کارگاه آموزشی گفت: معماری یک جریان اجتماعی و تداوم یافته است و برای ساخت فضاهای معاصر در ایران امروز نیاز به یافتن سرچشمه‌ اصلی معماری ایران است.

وی در ادامه افزود: در این دوره‌ آموزشی که به مدت ۵ جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود؛ به آموزش، شناخت و معرفی شبکه معنایی معماری ایران و انتخاب کار عملی، روش‌شناسی معماری ایران؛ شامل: معرفی گونه‌شناسی، مستندسازی، معرفی روش‌های انسان‌شناسی و معناشناسی در معماری ایران، ارزیابی، تحلیل، نقد و تدوین پروژه‌ها و برگزاری نمایشگاه، نظرسنجی و آگاهی بخشی (معرفی و ارائه توسط دانشجویان دوره) پرداخته خواهد شد.

شیرمحمدزاده در پایان اظهار داشت که مراحل دوره بر اساس پروژه‌های تعیین شده در کارگاه پیش خواهد رفت.

کارگاه معماری معاصر ایران حاصل گفت‌وگو و پرسش و پاسخی است که توسط دانشجویان و محمدرضا حائری در نشست سوءتفاهمی به نام معماری در ایران معاصر انجام شده است. این کارگاه بر اساس نیاز روز دانشجویان معماری و علاقمندان به این حوزه تشکیل خواهد شد.

کارگاه آموزشی معماری معاصر ایران از ۱۴ آبان‌ماه سال جاری در محل مرکز معماری اسلامی حوزه هنری برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت شرکت در این کارگاه می‌توانند به شماره‌ی 66487866 تماس حاصل فرمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به ادمین مرکز معماری اسلامی به آدرس @irac_admin مراجعه نمایند.

 

کارگاه شناخت معماری معاصر ایران , کارگاه شناخت معماری , معاصر ایران , معماری معاصر ایران ,  کارگاه آموزشی کاربردی , شیرمحمدزاده , معماری در ایران , معماری معاصر , مرکز معماری اسلامی , اخبار معماری , نشست های معماری , نشست تخصصی , معماری , ستاوین , شبکه هنر , هنر و معماری

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری