ویلای Essex طرحی از POA

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۳۴ ، بازدید:۳۵۸۴

مکان : Essex, Connecticut
مشاور طراحی معماری : Point One Architects + Planners (POA)

تیم معماری (Point One Architects + Planners (POA به تازگی ویلایی را در منظقه Essex, Connecticut ،در بریتانیا در شمال لندن طراحی نموده اند .

این ویلا ،در زمینی به مساحت 2/5 هکتار و با دسترسی و دید مستقیم به رودخانه Connecticut و در پایان مسیر جاده به مثابه نقطه صفر مرزی و بدون همسایه احداث شده است . 

جالش طراحی این ویلا مربوط به درخواست کارفرما مبنی بر یک ویلای مدرن اما در بافت سنتی و قدیم Essex, Connecticut بود .

طرح می بایست دید های مستقیم به رودخانه را در شرق و نیز به خوبی دید شمال پروژه به روستای Essex را تامین می کرد، اما در زمینه دید های جنوبی و غربی می بایست به صورت حساب شده،دیدرا به حداقل می رسانید تا درجه خصوصی بودن فضا به جهت مجاورت همسایگان و مسیر جاده عبوری حفظ گردد .

عکس : Jagger Photography Inc

منبع : contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .