نشست جایگاه معماری در طراحی شهری , دانشگاه تهران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۱۰ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۵۳۸ ، بازدید:۲۰۲

نشست جایگاه معماری در طراحی شهری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، گروه مرمت و مطالعات معماری ایران دانشگاه تهران با همکاری انجمن علمی مطالعات معماری ایران دانشگاه تهران نشست "جایگاه معماری در طراحی شهری" برگزار می‌کنند.

در این نشست که با سخنرانی مهندس غلامرضا افشاری همراه است نقش معماری‌های خُرد در طراحی فضاهای شهری از لحاظ نما، زیبایی‌شناسی، حفظ آثار موجود و.... بررسی خواهد شد. این نشست روز سه‌شنبه، ۲۴ دی‌ماه  از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در پردیس هنرهای زیبا، دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و ورود برای عموم علاقمندان آزاد است.

 

نشست جایگاه معماری در طراحی شهری , دانشگاه تهران , نشست , جایگاه معماری , طراحی شهری , دانشگاه , تهران , گروه مرمت , مطالعات معماری ایران , غلامرضا افشاری

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .