جزئیات طراحی-در مخفی خانه ای در Cambrils اسپانیا

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۵۵۸ ، بازدید:۲۵۳

تیم طراحیRoberto Oblatore و Valeria Soragni همراه با دیزاینر داخلی  Susanna  ،خانه ای در Cambrils اسپانیا را طراحی نموده اند.در نمای بیرونی این خانه که متریال اصلی آن را سنگ تشکیل می دهد،صفحه ای چوبی قرار داده شده که علاوه بر بحث زیبایی بصری ،کارکرد مهم تری نیز دارد.

 

جزئیات طراحی-در مخفی خانه ای در Cambrils اسپانیا

 

این صفحه چوبی دری را که به فضای داخلی خانه باز می شود،پنهان نموده است.با نگاهی دقیق تر به آن می توان اتصال صفحه چوبی به قاب سیاه رنگ در شیشه ای خانه را مشاهده نمود.شیارهای روی صفحه ،امکان عبور نور از داخل آن را فراهم ساخته و سبب می شوند تا فضای ورودی با نور ملایم ایجاد شده،شاخص تر گردد.

 

جزئیات طراحی-در مخفی خانه ای در Cambrils اسپانیا

جزئیات طراحی-در مخفی خانه ای در Cambrils اسپانیا

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .