ایده ای برای صرفه جویی در فضای آپارتمان

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۵۷ ، بازدید:۴۰۳۶

دراین پست، ایده ای را مطرح می کنیم که برای کسانی که در آپارتمانها و فضاهای کوچک زندگی می کنند،مفید خواهد بود.با ستاوین همراه شوید...

صزفه جویی در فضا

شرکت StudioLAB،هنگام طراحی داخلی این آپارتمان در منهتن نیویورک ،این راه حل را برای جلوگیری از تداخل فضای غذاخوری با راهرو عبوری مطرح کرد.در اینجا با طراحی صندلی نیمکتی که در دیوار جای گرفته ،علاوه بر صرفه جویی در فضا ،از تداخل میز غذاخوری و مسیر سیرکولاسیون جلوگیری شده است.

طراحی داخلی آپارتمانی در نیویورک

پلان آپارتمانی در منهتن

منبع:contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .