نشست جنسیتی شدن معکوس فضاهای شهری ایران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۱ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۵۹۱ ، بازدید:۲۸۲

نشست نقد پژوهش شهری با عنوان "جنسیتی شدن معکوس فضاهای شهری ایران" ۲۹ بهمن‌ماه برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، جامعه مهندسان مشاور ایران، انجمن جامعه‌شناسی ایران و جامعه مهندسان شهرساز در چهل و پنجمین نشست‌ نقد پژوهش شهری به موضوع "جنسیتی شدن معکوس فضاهای شهری ایران" می‌پردازند.

این نشست با سخنرانی اسدالله نقدی و محبوبه روئین‌‌تن برگزار می‌شود و پنل این رویداد با دبیری عبدالوهاب شهلی‌بر و نقد و بررسی ستار محمدی، بیدا میرحسینی و جواد مهدی‌زاده همراه است.

این نشست روز سه‌شنبه، ۲۹ بهمن‌ماه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹ در محل جامعه مهندسان مشاور ایران واقع در ولنجک، خیابان بیست و ششم، بلوار دانشجو، نبش گلریزان، شماره ۲۵ برگزار و ورود برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .