فرش After Matisse ، اثرSonya Winner

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۳۷ ، بازدید:۶۳۴۵

 

در این پست با شبکه هنر و معماری ستاوین همراه باشید تا نگاهی به فرش After Matisse ، اثرSonya Winner داشته باشیم ... طراح فرش بریتانیایی ، Sonya Winner ،فرش After Matisse را طراحی کرده است. به گفته Sonya Winner ، طراح این اثر ، این فرش با شکلهای نامنظم  خود حالت تندیس گونه داشته ودارای پرزهایی  با ارتفاع متفاوت و دست بافت می باشد..طرح براساس کلاژی شاد از 26 دست پشم رنگ شده همراه با تکرار اثر ترکیب رنگ ها می باشد.این قطعه از مبلمان ، در فضاهای داخلی مدرن و سنتی ،با اضافه کردن  رنگ ،طراوت و جاذبه، با زیبایی تمام کارمی کند.جنس این دست بافته از پشم خالص نیوزلند می باشد.

 

After Matisse, Sonya Winner ,فرش , دیوار پوش , کف پوش , متریال , ستاوین

 

سونیا وینر یک طراح فرش بریتانیایی است که فرش هایش استعداد نادر او در ترکیب رنگ های مختلف را به نمایش می گذارد. به همین دلیل است که وسایل دست ساز وی بیشتر از اینکه فرش یا دیوارپوش باشد به کارهای هنری بی نظیر شباهت دارد. فرش ماتیس الهام گرفته از آثار هنری ماتیس هنرمند ساخته شده از برش کاغذ بود. این فرش با شکل نامنظم دارای کیفیت مجسمه ای با تغییرات ارتفاع شمع و کنده کاری دست است.  با نگاهی به فرش ، به نظر می رسد که شامل 10 مربع به صورت تصادفی قرار گرفته است که تأثیر مخلوط کردن رنگ را تکرار می کند. این ایده روشن است!

 

After Matisse, Sonya Winner ,فرش , دیوار پوش , کف پوش , متریال , ستاوین

 

 

After Matisse, Sonya Winner ,فرش , دیوار پوش , کف پوش , متریال , ستاوین

 

 

After Matisse, Sonya Winner ,فرش , دیوار پوش , کف پوش , متریال , ستاوین

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .