چراغهای مرجانی

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۷۰ ، بازدید:۴۵۰۳

مجموعه چراغهای خورشیدی:

چراغهای مرجانی

چراغهای مرجانی،که  مجموعه ای از لامپهای حبابی منحصر به فرد و مدرن،می باشد ،توسط طراح صربستانی Marko Vuckovic،تولید شده اند.نوراین چراغها از طریق انرژی خورشیدی که توسط پایه چراغها جذب می شود،تامین می گردد.

چراغهای خورشیدی

این لامپها، از گونه های در خطر انقراض مرجانی ،الهام گرفته شده اند.این مجموعه شامل حبابهای متعدد در سایزهای مختلف ،یک صفحه خورشیدی و یک عدد سوئیچ لامپ می باشد.از آنجاییکه لامپ با انرژی خورشیدی تغذیه می کند،باید درنزدیکی پنجره قرار داشته باشد.

چراغهای خورشیدی مرجانی شکل

این مجموعه لامپ ،دوستدار محیط زیست بوده و طراحی آن به گونه ای است که با هر سبک و دکوری هماهنگ می شود.

Marko Vuckovic

منبع:.ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .