سوییس بلندترین هتل جهان را درآلپ می‌سازد.

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۷۷ ، بازدید:۳۱۶۱

 باوجود ساخت انواع ساختمان‌ها وبرج‌ها و جاذبه‌های گردشگری گوناگون در کشورهای چین، امارات و گاه درنیویورک این بار کوهستان‌های آلپ در سویس شاهد ساخت بلندترین هتل جهان است.
 
به گزارش   سرمایه گذاران سوییسی در راستای اجرای این طرح گسترده معماری و گردشگری یک متخصص طراحی معماری به سبک مینیمال از کشور امریکا را برای طراحی این هتل که 381 متر ارتفاع و 170 اتاق مجلل دارد، درخواست همکاری کرده اند. این هتل قرار است در سال 2019 افتتاح شود.
 
"رومئو ستوفل" سرمایه گذار سوییسی که خبر همکاری طراح معماری امریکایی را اعلام کرد یادآور شد که این هتل قرار است در منطقطه "والز" واقع در آلپ سوییس ساخته شود و در سال 2019 هتل ماریوت دبی را که درحال حاضر رکورد 355 متر ارتفاع بلندترین هتل جهان را در اختیار دارد، پشت سر می‌گذارد.
 
او که نقش مهمی در طراحی معماری  منطقه والز درآلپ درنقشه جهانی  معماری مدرن دارد، خود با یک شرکت معماری درطرح "فارنک" در دبی همکاری نزدیک دارد می گوید که سفرش به دبی و مشاهده رشد سریع این کشور که اکنون یکی از بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه های جهان ، بلندترین برج و بلندترین هتل‌ها و نیز بزرگترین مرکز خرید جهان و بزرگ ترین جزیره مصنوعی جهان را در خود دارد، الهام بخش او در ارائه وپیشبرد طرح ساخت این هتل در سوییس بوده است.
 

منبع خبر : خبرگزاری میراث فرهنگی

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .