خانه Corona Del Mar Bayfront ، اثر تیم طراحی Brandon Architects ، آمریکا

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۹ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۳۸۶۲ ، بازدید:۴۶۴

خانه Corona Del Mar Bayfront ، اثر تیم طراحی  Brandon Architects ، آمریکا ، کالیفرنیا

 

این خانه استثنایی Corona Del Mar Bayfront که دارای یک مکان فعال در کنار آب است ، دارای اسکله قایق شخصی است و زندگی مدرن را به ارتفاعات چشمگیر می رساند. این بنا ، توسط معماران براندون طراحی شده و طراحی مدرن پیچیده و آینده نگرانه ای را به نمایش می گذارد. کنار هم قرار گرفتن چوب  و مواد مدرن در کل خانه  وجود دارد ، همچنین شامل یک آسانسور سه ایستگاهی خصوصی ، و بیش از 1 هزار متر مربع فضای باز ترکیبی است.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .