مبلمانی که درفضا صرفه جویی می کند.

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۹۶ ، بازدید:۳۶۰۵

پوسته مسطح،مبلمانی با نهایت صرفه جویی در فضا ست.این وسیله بهترین راه حل برای استفاده حداکثری از فضای نشیمن کوچک شماست که توسط Shin Yamashita ،دانشجوی انستیتو تکنولوژی توکیو طراحی شده است.پوسته مسطح،یک ایده طراحی خلاقانه با پتانسیل های فراوان است.

پوسته مسطح

این پوسته خاکستری رنگ ،در زیر خود ،یک میزکوچک،میز تحریروتعدادی صندلی، پنهان دارد.همه اینها می توانند باهم و یا هریک ،درزمان نیاز،ظاهر شوند.می توانید به سادگی بخشی از پوسته را بالا کشیده و آن را تادهید،با این کار پوسته درمکان خود قفل شده و شما می توانید مفصلهای رنگی آشکار شده را مشاهده کنید.این مبلمان دارای طراحی مدرن،مینیمالیستی و جذاب است.

صرفه جویی درفضا

قطعات این  مبلمان، درهنگامی که موردنیاز نیستند ،هم سطح کف فضا قرار گرفته و سطح باز لازمه را فراهم می کنند.پنهان کردن مبلمان درکف،ایده بسیار خوبی برای صرفه جویی در فضا و کانسپت نوآورانه ای در طراحی می باشد.

مبلمان تاشو

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .