پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

قلم هوشمند جدید N2

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۹۷ ، بازدید:۲۵۶۱

N2 ،قلم جدید هوشمندی است که به معنای واقعی کلمه می تواند هرآنچه را که شما نوشته اید ویا ترسیم کرده اید، به متن دیجیتالی تبدیل کرده و آن را پشتیبانی کند.شما می توانیدحتی  آن را به صورت  PDF ،ذخیره کنید.شما می توانید تا 1000 صفحه متن، برروی این قلم ذخیره کرده و سپس خروجی آن را برروی گوشی ، لپ تاپ و یا تبلت خود انتقال دهید.

قلم هوشمند

همچنین این قلم دارای یک میکروفون و امکان ضبط صدا ست و شما می توانید درزمانی که نیاز است،یک یادداشت صوتی همراه داشته باشید.حتی می توانید امکان انتقال همزمان صداهای ضبط شده با یادداشت های ترسیمی خود،داشته باشید.شما حتی امکان جستجوی متن ،با تاریخ یا با برچسب اختصاص داده شده به آن را دارید.

n2

جنس بدنه این قلم از آلومینیوم بوده و از طراحی زیبا و بادوامی برخوردار است و با هردو  سیستم عامل اندروید و  IOS نیز سازگار می باشد.

قلم هوشمند n2

منبع:blessthisstuff

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
امیر نوشه
۰۹:۳۸ ۰۹ / ۰۳ / ۱۳۹۴
این قلم را از کجا می توان خریداری کرد؟

نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری