تلویزیون و تخته وایت برد خاص آپارتمانی در تایوان

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۶ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۱۴

شرکت طراحی House Design Co در طراحی داخلی آپارتمانی در تایوان،تلویزیون را با ایده خاصی طراحی نموده اند.تلویزیون بسته به نیاز افراد خانواده قابلیت چرخش در همه جهات رو به سمت فضای غذاخوری،نشیمن و یا اتاق کار را داراست و همچنین بدنه پشتی آن ، به صورت یک تخته وایت برد دیده شده است.

تلویزیون و تخته وایت برد خاص آپارتمانی در تایوان

 

قاب درنظرگرفته شده برای تلویزیون به اندازه کافی عریض است تا بتواند جایی برای قرار دادن چند گلدان داشته باشد.رنگ زرد استفاده شده برای این قاب در هماهنگی با رنگ های روشن فضای داخلی اپارتمان می باشد.

تلویزیون و تخته وایت برد خاص آپارتمانی در تایوان

تلویزیون و تخته وایت برد خاص آپارتمانی در تایوان

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .