طراحی پارتیشن معلق هنری و خلاقانه در آپارتمانی در تورنتو

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۶ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۱۶ ، بازدید:۲۳۸

استودیو طراحی DUBBELDAM Architecture + Design ، آپارتمانی را در تورنتو کانادا برای یک زوج هنردوست طراحی نموده اند.آنها متمایل بودند فضایی داشته باشند تا بتوانند مجموعه ای از آثار هنری و مبلمان مدرن خود را به نمایش بگذارند.

طراحی پارتیشن معلق هنری و خلاقانه در آپارتمانی در تورنتو

 

پارتیشن معلق فضا ،با میله های بزرگ در جای خود قرار می گیرد.دریک طرف آن ،نقشهایی از گل ها،گیاهان و پروانه ها وجود دارد و در سمت دیگر آن ،فضای خانه را برای نمایش دیگر آثار هنری خواهیم داشت.

طراحی پارتیشن معلق هنری و خلاقانه در آپارتمانی در تورنتو

 

استفاده ازاین پارتیشن معلق برای نمایش آثار هنری، باعث شده ،فضای آپارتمان همچنان احساس باز بودن را حفظ کند وهمچنین  امکان عبور نور طبیعی از پنجره ها به سایر مناطق داخلی خانه  ایجاد شود ، برخلاف یک دیوار کامل که نور را به طور کامل مسدود می کند.

طراحی پارتیشن معلق هنری و خلاقانه در آپارتمانی در تورنتو

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .