میز غذاخوری تاشو ،ایده ای خلاقانه برای استفاده مفید از فضا

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۶ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۲۱ ، بازدید:۲۱۶

استودیو معماری pulltab،در بازسازی آپارتمان کوچکی در نیویورک،برای یک زوج جوان ،ایده خلاقانه ای را به کاربرده اند. آنها یک میزغذا خوری تاشو را ، برای صرفه جویی در فضا در نظر گرفتند.

میز غذاخوری تاشو ،ایده ای خلاقانه برای استفاده مفید از فضا

 

به دلیل کوچک بودن آپارتمان ، فضای کمی برای قرار دادن میز غذا خوری وجود داشت. با این حال ، معماران با استفاده از فضای دیوار موجود ،راهکار هوشمندانه ای را برای قرار دادن یک میز ناهار خوری تاشو ، مطرح کردند.

میز غذاخوری تاشو ،ایده ای خلاقانه برای استفاده مفید از فضا

 

میزغذا خوری که داخل دیوار تعبیه شده است ، به راحتی جمع می شود و به یک میز چهار نفره با پایه هایی سفیدرنگ و رویه چوب تبدیل می شود . دیوار تازه آشکار شده با روکش مبلمان تزئین شده و جلوه ای هنری به فضا بخشیده است.زمانی که به میز غذاخوری نیازی نیست،از صندلیها در اپن آشپزخانه استفاده می شود.

میز غذاخوری تاشو ،ایده ای خلاقانه برای استفاده مفید از فضا

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .