روایت یک تجربه 9 : روایت تجربه آموزش معماری در ایران , دکتر ایرج اعتصام

مجموعه: روایت یک تجربه ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۸ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۵۵ ، بازدید:۳۴۴

روایت یک تجربه

مستند :  شماره نهم

موضوع : روایت تجربه آموزش معماری در ایران 

معمار : دکتر ایرج اعتصام

در این مستند نگاهی به تجربیات بیش از 60 سال فعالیت دکتر ایرج اعتصام با موضوع تجربه آموزش معماری در ایران ؛ خواهیم داشت ... ایرج اعتصام ( متولد ۱۳۰۹ ه.ش در گرگان ) ، معمار معاصر ایرانی است . او که طراح و معمار پارک ملت تهران و پارک کوروش است، از استادان پیشکسوت رشتهٔ معماری در ایران می باشد . با شبکه هنر و معماری ستاوین همراه باشید ...

 

 

Narration Of an Experience

مستند " روایت یک تجربه " , در تلاش است فارغ از هر نقد هنری و معمارانه , تجربه و فرایند شکل گیری یک اثر معماری را با زبان روایت گری طراح با توجه به مقتضیات زمانی و مکانی پروژه , به جهت توسعه تجربه برای سایر مخاطبین به اشتراک بگذارد . 

در مستند روایت یک تجربه ( Narration Of an Experience ) , به دنبال یک تجربه هستیم , بررسی و تحلیل تجربه هایی که گاه به سرانجام رسیده اند یا ابتر مانده است .

این مستند توسط تیم شبکه هنر و معماری ستاوین تهیه , تدوین و نشر می گردد . 

تهیه کنندگان : 

صادق یزدان پرست 

علیرضا اورعی 

الهه تقی زاده 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .