پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

مخفیگاه، کاری از Materious

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۴۱ ، بازدید:۳۵۶۳

آویزگاه کت و محلی برای ذخیره سازی:

روزهای خوب گذشته را به یادآورید،آن زمانی که زندگی ساده بود.وسایل ما اگرچه کم، اما برایمان بسیار عزیز بود و ما آنهارا در جایی خاص نگهداری می کردیم ...در یک مخفیگاه.با این مکان مدرن آویز کت و ذخیره سازی ،دوران کودکی خود را دوباره زنده کنید.

مخفیگاه

مخفیگاه ،وسیله ای است سرزنده ودر عین حال پیچیده ،کاری از شرکت Materious .ترکیب بندی مینیمالیستی آن دارای اشکال گرد شده ای برای رفع فشار از کیف پول دستی یا یقه کت شماست ودرون آن یک گوشه ذخیره سازی کوچک برای قراردادن  کلید، کیف پول، دستکش، عینک آفتابی یا دیگر موارد کوچک  تعبیه شده است ،چیزهایی که احتمال فراموش شدن آنها زیاد است.مخفیگاه همچنین دارای شیاری است که مکانی مناسب نامه ها و یادداشتهای کوچک می باشد به گونه ای که در معرض دید چشم و ذهن فرد قرار گیرد.

مخفیگاه

این وسیله 100% از مواد قابل بازیافت ساخته شده و جهت نیازهای ذخیره سازی، یک  راه حل دوستدار محیط زیست است .از لحاظ پایداری وسیله جذابی است و رنگ استاندارد آن سفید مات می باشد .

مخفیگاه

منبع: busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری