طراحی کت با طرح فضاهای شهری ،کاری از virgil abloh

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۱۵۳ ، بازدید:۱۳۸

virgil abloh، به عنوان بخشی از نمایش FW مردان لوئیس ویتون در سال 2021 ، کت هایی با طرح فضاهای شهری طراحی کرده است.

طراحی کت با طرح فضاهای شهری

 

لوئیس ویتون مجموعه لباس های مردانه پاییز و زمستان 2021 خود را توسط ویرجیل ابلو در فضایی الهام گرفته از غرفه بارسلونا ارائه داده است،ساختمانی که در سال 1929 توسط میس وندروهه و لیلی رایش طراحی شد.

طراحی کت با طرح فضاهای شهری

 

virgil abloh ،که مدیر هنری مجموعه لباسهای مردانه لوئیس ویتون در سال 2018 نیز بوده است ،یک جفت کت پافر نیز طراحی نموده که که شامل مجموعه ای از پروژه های معماری قابل تشخیص است.این کت ها به عنوان "مناظر کوچک مینیاتوری پوشیدنی" تصور می شوند و به آموزش virgil abloh در زمینه معماری اشاره دارند.این لباسها به شخص پوشنده اجازه می دهند "آزادانه در داخل محدوده شهر خود حرکت کند".

طراحی کت با طرح فضاهای شهری

 

کت پافر خط آسمان پاریس،معماری پایتخت فرانسه را با المان های شاخص آن همچون کلیسای جامع نوتدرال،موزه لوور و برج ایفل ارائه می دهد.

طراحی کت با طرح فضاهای شهری

 

دومین کت پافر با نام خط آسمان شهر نیویورک،نمایش دهنده آسمان خراش هایی از مناطق مختلف نیویورک و شیکاگو است.

طراحی کت با طرح فضاهای شهری

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: designboom

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .