مسابقه تخصصی طراحی داخلی آپارتمان zigooart

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۱ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۲۶۳ ، بازدید:۱۶۳

 

ثبت نام در این رویداد، دانلود و استفاده از آبجکت ها، پلان ها و … رایگان می باشد.

مراحل شرکت در مسابقه:

وارد سایت zigooart.com شده و با کلیک بر دکمه ثبت نام رویداد وارد قسمت فرم عضویت در سایت شده و نسبت به تکمیل فرم اقدام کنید، سپس با کلیک بر دکمه ی تایید شماره موبایل به مرحله بعد رفته و کد تایید ارسالی به گوشی موبایل خود را وارد و ثبت نام خود را به پایان برسانید.
از منوی پلان ها ، وارد بخش پلان ها شده، پلان ها را بررسی و دانلود نمایید.
اکنون به منوی برندها رفته و ضمن مطالعه و آشنایی با برندها بر اساس گروه محصولاتشان، بر اساس دسته بندی های موجود محصولات دلخواه تان را انتخاب نموده و سپس اقدام به دانلود عکس ها و ابجکت های مورد نیاز مربوطه نمایید. انجام این امر از طریق منوی اصلی گروه محصولات نیز میسر می باشد.
در گام بعدی طراحی فضای سالن و اتاق خواب های پلان انتخابی تان از بین پلان های موجود با استفاده از محصولات انتخابی تان را انجام دهید. نیاز به طراحی سرویس ها و آشپزخانه نیست. دقت نمایید در طراحی فضاها صرفاً مجاز به استفاده از پلان و محصولات ارائه شده در این وب سایت می باشید.
فرمت تصاویر ارسالی JPG حداقل رزولوشن dpi 150 و حداقل اندازه یک ضلع آن ۱۰۸۰ پیکسل بوده و اندازه ضلع دوم بر اساس تناسبات رندر و فضای طراحی شده انتخاب شود.

توجه: سایز اصلی ابجکت های مورد استفاده لازم است ثابت مانده و نباید تغییر کند.

توجه: ابجکت های هر محصول لازم است بر اساس نوع متریال، رنگ، سبک، ‌طرح و … متناسب با عکس و اطلاعات موجود مربوطه در سایت تکمیل شوند. درخصوص محصولات گروه مبلمان و سرویس خواب میتوانید پارچه محصولات را بر اساس ذوق و سلیقه خود متریال دهی کنید.

توجه: شرکت کنندگان در طراحی فضاهای مربوطه باید صرفاً از محصولات و پلان های ارائه شده در این وب سایت استفاده نمایند.

 

مسابقه تخصصی طراحی داخلی آپارتمان zigooart , مسابقه تخصصی , طراحی داخلی آپارتمان , zigooart , زیگوآرت ,

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .