ویلا لوکس 908 Bel Air ، آمریکا ، لس آنجلس

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۲ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۳۳۴ ، بازدید:۵۰۰

ویلا لوکس 908 Bel Air ، آمریکا ، لس آنجلس ، به ارزش 99 میلیون دلار

بل ایر (Bel-Air) درون‌بومی مسکونی و لوکس در کوهپایه‌های سرسبز «رشته‌کوه‌های سنتا مونیکا» (Santa Monica) است. دو دروازه ورودی باشکوه در «سان‌ست بلوار» به خیابان‌های پر پیچ‌ و تاب با عمارت‌های مجلل در زمین‌های بزرگ و سرسبز منتهی می‌شوند. این محله بین افراد مشهور و نخبگان صنعت سرگرمی از محبوبیت برخوردار است و هتل مشهور بل ایر، که از مدت‌ها پیش محلی دنج و لوکس محسوب می‌شده است، و نیز بل ایر کانتری کلاب (Bel-Air Country Club) که مکانی انحصاری است، در این محله قرار دارند. 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .