ابتکار جدید kwc

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۳۷ ، بازدید:۳۵۵۸

KWC DAN،کانسپت جدیدی دررابطه با شیر آب است که توسط کارخانه آلمانی  NOA توسعه یافته است.شیرآب DAN ،دارای طراحی منحصر به فرد بوده وبرمبنای ایده ای کاملا جدید بنا شده است.یک فواره ترکیبی را تصور کنیدشامل ،یک شیر تعادل فشار و یک کنترل ترموستاتیکی که شبیه به یک شیئ مینیمالیستی،همچون دیسکهای پرواز است.میزان جریان و درجه حرارت آب را می توان دقیقا با استفاده از دو لغزنده کوچکی که به دیسک متصل هستند ،کنترل نمود.سیگنالهای ظریف نوری برروی دیسک ، موقعیتها و کاربردهای متفاوتی را نشان می دهند.

kwc dan

شیر آب جدید kwc

طراحی شیر آب

منبع:trendir

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .