خانه The Balmain Rock House ، اثر تیم طراحی Benn و Penna Architecture ، استرالیا

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۴ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۰۴ ، بازدید:۴۰۰

خانه The Balmain Rock House ، اثر تیم طراحی Benn + Penna Architecture and Newmark Constructions ، استرالیا

داستان مرمت یک کلبه ماسه سنگی میراث قدیمی و اضافه شدن بخشی بتنی مدرن و معاصر به یک ملک موجود در غرب غرب سیدنی است. طراحی منحصر به فرد این خانه معاصر خیره کننده را دنبال کنید و داستان چگونگی همکاری معمار ، سازنده و کارفرما برای تبدیل چشم انداز زندگی سیدنی را به واقعیتی دیدنی کشف کنید. از طریق مرمت یک خانه قدیمی که نیاز به نوسازی دارد ، معماری Benn + Penna یک خانه مدرن ایجاد کرده است که برای شیوه زندگی مشتری آنها مناسب است.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .