طراحی خانه شخصی معماری با استفاده از الوار بازیافتی , اثر تیم طراحی Studio2 Architects

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۵ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۰۷

این خانه نیوزیلندی که در حومه پر برگ Remuera در مرکز اوکلند واقع شده است ، توسط Paul Clarke و Studio2 Architects طراحی شده است. به خانواده معمار. در حالی که خانه چهره ای یکپارچه به خیابان نشان می دهد ، حاوی برخی شگفتی ها در آن سوی ورودی ورودی است. رد پا و برخی از جنبه های طبقه داخلی خانه قبلی در ایجاد این خانه خانوادگی جدید منعکس شده است. همه فضاها به جبهه شمالی آن باز هستند ، کرکره های کشویی چوبی بازیافت شده به جای پرده ها ، امکان لذت کامل از درختان بالغ و محوطه سازی خانه خصوصی معمار را فراهم می کنند .خانه شخصی یک معمار که حس تعلق خاطر را یه نمایش می گذارد .

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .