ساخت جامعه با مسکن ارزان قیمت و پایدار ( مدل Nightingale توسط Breathe Architecture )

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۶ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۱۴

جرمی مک لئود ، مدیر Breathe Architecture و مدیر عامل شرکت Nightingale Housing ، مدل Nightingale را به سادگی توضیح می دهد: "این مدل برای ارائه مسکن ارزان قیمت و پایدار طراحی شده است که جامعه را ایجاد می کند." Nightingale Housing ، سازمانی است که اصول مسکن را در استرالیا از نو اختراع می کند.

این آپارتمان ها برای کیفیت زندگی و احساس اجتماع ساکنان بسیار مهم است. در حالی که آپارتمان های معمولی معمولاً تنگ و تاریک هستند ، با طراحی دقیق طراحی شده در فضای داخلی Nightingale 1.0 ، تفاوت زیادی در تجربه زندگی در آپارتمان ها از طریق در نظر گرفتن ایجاد مسکن ارزان قیمت و پایدار که جامعه را ایجاد می کند .

Nightingale 1.0 یک نمونه واقعی از معماری است که به منظور گرایش به ساکنانش ایجاد شده است - در فضاهای مشترک که باعث تعامل اجتماعی نشده و در آپارتمان ها فضاهای زیبا ، پایدار ، راحت و کاربردی ایجاد می کند که پاسخگوی نیازهای فردی ساکنان است. و زندگی می کند .

تولید توسط پروژه محلی.
ویدئو توسط استودیوی Kintaro.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .