تبدیل یک زیرزمین به فضای بازی کودکان در نیویورک

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۳ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۴۲۴ ، بازدید:۴۵۰

استودیو معماری ، طراحی داخلی و مبلمان Eisner Design بازسازی یک زیرزمین را به اتمام رسانده و آن را به یک اتاق بازی مدرن برای کودکان تبدیل کرده است.این فضا با مساحت 185 متر مربع شامل مناطق مختلفی است که هر کدام عملکرد خاص خود را دارند و دارای یک پالت رنگی ساده از سفید و خاکستری است.

طراحی دیوار فضای بازی کودکان

 

در این فضا دیواری با قفسه بندی مربعی شکل وجود دارد که فضای ذخیره سازی زیادی را ایجاد نموده و در عین حال وجود دو نیمکت با طرحی خاص و رنگهایی شاد،به جذابیت بیشتر آن کمک کرده است.

طراحی دیوار فضای بازی کودکان

 

قسمت مرکزی اتاق بازی شامل وسایل بازی روکش دار با اشکالی متنوع است که به کودکان امکان ساخت و ساز و بازی آزاد را می دهد. یک بانوج به شکل درخت برای کودکان در نظر گرفته شده که دارای شاخه هایی از جنس استیل است.

طراحی دیوار فضای بازی کودکان

 

همچنین یک منطقه فرورفته فومی وجود دارد که توسط دیواره منحنی کم ارتفاع تعریف می شود،که در صورت سقوط یا پرش کودکان از دیواره صخره نوردی یا میله های افقی بازی ، این فضا به عنوان یک منطقه نرم برای فرود عمل می کند.

طراحی دیوار فضای بازی کودکان

 

نیم طبقه ای با دیواره مشبک و امکان دسترسی از طریق نردبان طراحی شده که محلی همچون پاتوق برای مهمانی های کودکان است.فضایی برای قرار دادن وسایل در زیر این ناحیه درنظر گرفته شده است.

طراحی دیوار فضای بازی کودکان

 

فضای زیرزمین ، شامل یک حمام است که دارای صفحه دوش شیشه ای نیمه شفاف با پنجره های مدور شفاف و یک آینه مدور با نورپردازی یکپارچه است.

طراحی دیوار فضای بازی کودکان

طراحی دیوار فضای بازی کودکان

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .