صفحه کلید بی سیم Elecom

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۴۵ ، بازدید:۶۸۹۵

من تا بحال صفحه کلید بی سیمی را ،که برای کار با آیفون طراحی شده باشد ندیده بودم، اما کیبرد کشویی بی سیم Elecom  مرا شگفت زده کرد.این صفحه کلید از لحاظ  تنظیمات اساسی، شبیه سایرنسخه های دیگر بی سیم است.با استفاده از اتصال بلوتوث می تواند با هر دستگاه تلفن و یا لپ تاپ ،جفت شده و به عنوان کیبرد بی سیم عمل کند.

صفحه کلید بی سیم

این صفحه کلید مجهز به پایه ای برای دستگاه آیفون و یا آیپد شماست که درمناسب ترین نقطه جهت یادداشت مطالب و یا هر آنچه شما بخواهید ، قرار گرفته است.هر دو صفحه کلید آیفون و Elecom  برای کسانی مناسب است که قصد ندارند بار سنگینی را با خود به جلسات ببرند و یا در مواقعی که تایپ کردن ضروری است ،اما لپ تاپ دست و پا گیربه نظر می رسد.

صفحه کلید بی سیم

درهرصورت صفحه کلید تخت و سیاه رنگ Elecom ،عضو جدانشدنی دنیای مدرن امروزی خواهد بود.

صفحه کلید بی سیم

منبع: busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .