اولین تخت هوشمند جهان

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۵۳ ، بازدید:۶۸۴۳

Luna ،اولین تخت هوشمند دنیا،که درنهایت سادگی می تواند تخت شما را گرم نگه داشته و خواب بهتری را برایتان تضمین می نماید.این تختخواب،به صورت اتوماتیک ،دما را در بهترین حالت آسایش و راحتی شما تنظیم می کند.همچنین این تخت،می تواند دماهای متفاوتی را برای هر طرف تخت تنظیم کند،بنابراین هردوشخصی که از تختخواب استفاده می کنند،نهایت رضایت را خواهند داشت.

تختخواب هوشمند

Luna، آهنگ خواب شما ،شامل مراحل خوابیدن ،ضربان قلب و میزان تنفس را از طریق سنسورهای تعبیه شده در رویه خود پردازش می کند.بافت پوشش رویه تخت،بسیار نرم و ظریف است .این تختخواب همچنین دارای آلارمی است که می تواند شمارا صبح هنگام در زمان تعیین شده،بیدار کند.

luna

این تخت،درمجموع از 5 لایه مختلف ساخته شده است.لایه های پارچه ای از پلی استر 100 ٪ ،ساخته شده اند که جنسی با دوام داشته و شستشو و خشک کردن آن راحت است.تکنولوژی Wi-Fi و سنسورهای نور ،در لایه رویی تخت درنظرگرفته شده اند. اطلاعات جمع آوری شده از طریق رویه تخت ،به اپلیکیشنی برروی گوشی هوشمند شما انتقال داده می شوند که  سپس اطلاعاتی را برای بهتر خوابیدن شما درشب ارائه می دهد.

اولین تخت هوشمند

این تختخواب ازنظر طرح بیرونی ،ساده و ازنظر طراحی درونی اش دارای فناوری چندمنظوره و بسیار کاربردی است.

تختخواب هوشمند

لایه های تشکیل دهنده تختخواب

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .