آبنمای Water Feature ، اکسپوی دبی 2020 (Expo 2020 Dubai)

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۴ / ۱۴۰۱ ، شناسه: ۴۵۳۷ ، بازدید:۷۸۷

Water Feature , بین الوصل‌ پلازا (Al Wasl Plaza) و جوبیلی پارک (Jubilee Park) واقع شده است. در مرکز این جاذبه‌ی دیدنی، آبشارها از دیواری به ارتفاع ۱۳ متر پایین ریخته و در انتهای شب برخلاف جاذبه‌ی زمین به سمت بالا حرکت می‌کند. اطراف این آبشار با باغی سرسبز و دیوارهای بلند سبز احاطه شده است و در مرکز آن حلقه‌های رنگی آتش به رنگ‌های سبز، قرمز و زرد به نمایش گذاشته می‌شود. این آبشارها موزیکال بوده و متن موسیقی آن توسط هنرمند مشهور ایرانی رامین جوادی ساخته شده است. همچنین، شرکت آمریکایی WET Design ، طراح رقص آب برج «خلیفه دبی»، مسئولیت طراحی این بنا را بر عهده داشته است.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .